IMG_3686_3.JPG

Roboty koszące

Prowadzimy sprzedaż i serwis robotów koszących marek STIHL, ROBOMOW, WIPER, AL-KO, SOLO by AL-KO, LUBA. Zapewniamy gwarancyjną i pogwarancyjną obsługę serwisową urządzeń w/w firm.

Poznaj zalety robotów koszących:

✔️ krótki czas koszenia

✔️ intuicyjna obsługa

✔️ inteligentny system ładowania i zarządzania energią

✔️ doskonale wypielęgnowany trawnik

✔️ nie ma potrzeby utylizacji ściętej trawy

robomow-koszenie-automatyczne-koszenieautomatyczne-banner-1.jpeg

ROBOMOW

Historia marki Robomow sięga 1995 roku, kiedy to dwaj izraelscy wizjonerzy Udi Peless i Shai Abramson zapragneli, aby żmudny obowiązek koszenia trawy stał się przyjemnością. Wtedy właśnie powstała firma Friendly Machines, która w 1999 roku przekształciła się w Friendly Robotics. Przez lata firma rozwijała się, produkując coraz to nowsze generacje robotów koszących i dystrybuując je na jak największą skalę. W roku 2005 oficjalnie firma przyjęła nazwę Robomow. To bardzo nowoczesna marka, dbająca o tworzenie produktów najwyższej jakości, które przede wszystkim mają ułatwić dbanie o ogród bez naszego wysiłku.

1c81265a58e24a38bffc64ad0952616e.jpeg

STIHL

STIHL zawsze spełnia najwyższe standardy jakości - także pod względem usług. Dlatego robota koszącego iMOW® można kupić wyłącznie u Autoryzowanych Dealerów STIHL, który doradzi w wyborze odpowiedniego urządzenia i przeprowadzi jego instalację.Robot koszący powinien ułatwiać życie i pozwalać się odprężyć. Dlatego został zaprojektowany tak, aby w był łatwy w użyciu. Dzięki intuicyjnemu interfejosowi obsługa jest wyjątkowo łatwa i nie wymaga specjalistycznej wiedzy.Po zaprogramowaniu robot koszący kosi niezawodnie i perfekcyjnie. Zgodnie z Państwa wymaganiami, ale bez Państwa udziału. Dzień po dniu. Kiedy pada deszcz, pozostaje w stacji dokującej, chroniąc darń przed uszkodzeniem.

 

wiper2.jpg

WIPER

Powstała we Włoszech w 1985 roku Firma Zucchetii Centro Sistemi to światowy lider w dziedzinie robotyki i automatyki oraz marka wyspecjalizowana w odnawialnych źródłach energii i rozwoju oprogramowania.Projektowanie, produkcja oraz nieustanne dążenie do doskonałości sprawia, że roboty tej wiodącej włoskiej marki są kwintesencją najwyższej jakości i nowoczesności. Robot koszący Wiper to kompozycja wszystkiego tego co najlepsze w produktach ZCS. Każdy model to nowoczesna i niezawodna konstrukcja, która wyróżnia się na tle innych. Innowacyjna płyta główna, moduły nawigacji i komunikacji robota (GPS, GSM, Bluetooth), pneumatyczne koła napędowe oraz najwyższa na rynku wydajność koszenia, czyni kosiarkę samojezdną bezkonkurencyjną.

al-ko_solo.jpeg

AL-KO

Zautomatyzowane kosiarki Robolinho® pracują cicho, bezpiecznie, wydajnie, a także nowocześnie  - po podłączeniu do inteligentnego systemu IFTTT. Dzięki czemu to właśnie Ty możesz spędzić trochę wolnego czasu z rodziną lub po prostu odpocząć. Dzięki zastosowaniu systemu podwójnego cięcia opracowanego przez AL-KO, Robolinho zapewniają perfekcyjne cięcie. Jednocześnie powstałe mikrościnki trawy służą jako biologiczny nawóz do trawników. Zautomatyzowane kosiarki Robolinho® nie tylko koszą trawnik całkowicie automatycznie i niezawodnie ale także poruszają się przez wąskie przejścia i nachylenia do 45%. 

kosiarka_mammotion-luba-5000-awd.jpeg

LUBA

Kosiarki automatyczne z serii Luba są wyposażone w nawigację RTK GNSS i systemy wirtualnego mapowania, które umożliwiają użytkownikom dostosowanie koszenia. Możliwość określenia różnych obszarów koszenia i harmonogramów w aplikacji Mammotion APP, zapewnia doskonałe rozwiązanie w zakresie pielęgnacji ttawnika. Dzięki stacji referencyjnej RTK i komunikacji z systemami nawigacji satelitarnej, Luba może stworzyć mapę Twojego trawnika i ustawić różne obszary koszenia z wirtualnymi granicami.

Zakres usług

Doradztwo
Wycena
Sprzedaż robotów koszących
Finansowanie
Montaż
Serwis gwarancyjny
Naprawy pogwarancyjne
Zimowanie

Godziny otwarcia sklepu i serwisu robotów koszących w Tychach

Sezon letni

poniedziałek-piątek: 8.00-16.00
soboty: 8.00-14.00

Sezon zimowy

poniedziałek-piątek: 8.00-16.00
soboty: nieczynne