Wycinka drzew

Działamy w branży leśnej i ogrodniczej od trzech pokoleń.

Jesteśmy firmą rodzinną założoną w 1997 roku, jednak nasz związek z leśnictwem i terenami zieleni trwa znacznie dłużej.

Wykształcenie leśne oraz doświadczenie w branży leśnej i ogrodniczej to w naszej rodzinie tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Kochamy to, co robimy, dlatego pracujemy z pasją i zaangażowaniem.

Karczowanie pni

Specjalizacja

Oferujemy szerokie spektrum usług z zakresu leśnictwa, arborystyki, dendrologii i ogrodnictwa. Wykonujemy  inwentaryzacje zieleni oraz specjalistyczne ekspertyzy dendrologiczne. Zajmujemy się sadzeniem i przesadzaniem drzew oraz ich pielęgnacją i wycinką. Realizujemy zadania związane z całoroczną pielęgnacją i utrzymywaniem terenów zieleni. Przeprowadzamy wielkopowierzchniowe wylesienia pod inwestycje. Po wycince drzew zapewniamy frezowanie lub karczowanie pni. Działamy głównie na terenie Śląska. Nasza firma znajduje się w Tychach.

Zobacz ofertę

Wycinka drzew

Zespół i park maszynowy

Nasze ekipy tworzą wykształceni pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży. Ich zasoby w połączeniu z rozbudowanym, zaawansowanych technologicznie parkiem maszynowym dają naszym Klientom gwarancję sprawnej, rzetelnej i terminowej realizacji nawet najbardziej wymagających zadań. Firmą zarządzają leśnicy. Zespół TAXUS ARBOR to ponad 20 wykwalifikowanych pracowników - ekspertów i specjalistów.

Skontaktuj się

Autoryzowany dealer Stihl

Sprzedaż i serwis sprzętu ogrodniczego i leśnego

Jesteśmy autoryzowanym dealerem firm Andreas STIHL oraz Robomow. Posiadamy uprawnienia do sprzedaży oraz wykonywania obsługi gwarancyjnej i napraw pogwarancyjnych sprzętu tych marek. Oferujemy maszyny oraz urządzenia spalinowe, elektryczne i akumulatorowe z korzystnymi opcjami finansowania zakupu. Zapewniamy profesjonalną obsługę serwisową, do Państwa dyspozycji jest zarówno nasz serwis stacjonarny jak również serwis mobilny wykonujący naprawy w miejscu wskazanym przez Klienta. 

Zobacz ofertę

Szkolenie

Szkolenia

Posiadane uprawnienia instruktorskie, wieloletnie doświadczenie w branży oraz zaplecze techniczne pozwalają nam dzielić się wiedzą z innymi. Prowadzimy własny ośrodek szkoleniowy dla operatorów sprzętu ogrodniczego i leśnego. Organizujemy szkolenia zawodowe dla drwali - operatorów pilarek spalinowych oraz operatorów wykaszarek i kosiarek samojezdnych. Przeprowadzamy również okresowe szkolenia BHP dla pracowników zatrudnionych w leśnictwie i w firmach zajmujących się utrzymaniem terenów zieleni.

Umów szkolenie