Sadzenie i przesadzanie drzew

Sprawiamy, że otoczenie staje się estetyczną, przyjazną, zdrową bezpieczną przestrzenią. Nasz wykwalifikowany zespół geodetów, architektów, projektantów zieleni, wykonawców budowlanych, leśników oraz ogrodników tworzy ogrody, parki i lasy, które o każdej porze roku nie tylko spełniają oczekiwane funkcje, ale także zachwycają. Kreujemy nasze otoczenie z dbałością o każdy detal.

Posadzenie drzewa powinno być decyzją przemyślaną i opartą na wiedzy związanej z dendrologią i architekturą krajobrazu.

Właściwe posadzenie odpowiedniego drzewa pozwala na optymalne ukształtowanie funkcjonalnej, dopasowanej do otoczenia i estetycznej przestrzeni.

Pomagamy naszym Klientom spełniać marzenia poprzez wykonanie nasadzeń dopasowanych do oczekiwanych funkcji, formy lub charakteru.

Każda koncepcja nasadzeń jest tworzona indywidualnie w zależności od potrzeb, oczekiwań i możliwości Klienta.

Dużą wagę przywiązujemy do jakości materiału sadzeniowego - współpracujemy tylko z najlepszymi szkółkarzami zrzeszonymi w Związku Szkółkarzy Polskich.

W przypadku drzew przeszkadzających w spełnianiu funkcji otaczającego terenu lub w sytuacji kolidowania drzew z powstawaniem nowych inwestycji często udaje nam się ocalić drzewo przed wycinką poprzez jego przesadzenie na inne stanowisko.

więcej zdjęć

Nowoczesne maszyny, odpowiednie wykształcenie pracowników i kilkunastoletnia praktyka są podstawą do tego, że wykonywane przez nas przesadzenia dużych drzew zdobyły uznanie wśród Urzędów Miast, inwestorów, środowisk związanych z ochroną przyrody i innych firm zajmujących się przesadzaniem dużych drzew. W sposób bezpieczny dla zdrowotności i żywotności przesadzanego drzewa jesteśmy w stanie wykonać przesadzenie drzew o wysokości do 15m – prace realizujemy przesadzarką o średnicy bryły wynoszącej do 2,5m.

Przesadzone drzewa stabilizujemy, zabezpieczamy i obejmujemy opieką niezbędną do jego prawidłowego rozwoju na nowym stanowisku. Sadząc duże drzewa potrafimy w kilka dni zmienić pusty teren w zadrzewienie porośnięte kilkumetrowymi drzewami. Jesteśmy przygotowani na to, że na najbliższe święta zapragniecie mieć Państwo przed domem kilkumetrową choinkę - posadzenie 10 metrowego świerka nie będzie dla nas problemem.

Lubimy wyzwania i nie boimy się trudnych projektów. Projektujemy i tworzymy.